Zimní Olympiáda dětí a mládeže

Zimní Olympiáda dětí a mládeže se po 15 letech vrátila do Pardubického kraje. Uspořádáním běžeckého lyžování byl pověřen Klub biatlonu Letohrad ve dnech 29.1 – 1.2.2018 ve svém areálu Šedivský lom. V každé kategorii startovali vždy dva nejlepší lyžaři z jednotlivých krajů ČR. Velký úspěch zde zaznamenalo českotřebovské běžecké lyžování. Mladší žák Roman Janeček reprezentující SKI KLUB Česká Třebová dosáhl ve své kategorii vynikajících výsledků. V závodě na 2 km volnou technikou obsadil 5. místo a v závodě klasickou technikou tento výsledek ještě vylepšil a skončil na 4. místě. Byl také členem štafety Pardubického kraje, která ze všech 14 krajů obsadila výborné 2. místo a získala tak stříbrnou medaili.

Cross po lyžařských tratích v areálu na Horách

V sobotu 23. září­ pořádala jednota Orla Česká Třebová běžecký cross v lyžařském areálu na Horách.
XX. roční­k Memoriálu Františka Jindry. I přes nepříznivé, deštivé počasí se závodu zúčastnilo téměř 250 závodníků.

Záběry ze Seriálu SkiTour v roce 2017, který byl zakončen závodem na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku u chaty Paprsek.  JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás..

Ilustrační fotografie ze závodů žactva kolem roku 2005 a dříve.