Členské příspěvky pro rok 2019

 

Vážení členové SKI KLUBU,
v průběhu měsíce listopadu je nutné uhradit  členský příspěvek pro rok 2019.
Nejvýhodnější možností jak tuto platbu provést je bezhotovostní platba převodem z účtu.
Platební údaje :
č.ú. : 1321779339/0800
variabilní symbol :  2019
Do kolonky „Zpráva pro příjemce“ napište jedno nebo více pří­jmení + rok narození (je nutné pro identifikaci).
příklad :  Novotný1982           
               Novotná1985           
               Novotný2003
Bezhotovostní platbu je nutné uhradit do 30.11.2018
Kdo nemůže provést platbu převodem z účtu, provede platbu v hotovosti pí. Růženě Dobroucké (po domluvě č. telefonu 607 953 466). Nejdéle však na členské schůzi 12.12.2018.

Pro Vaši informaci sdělujeme výši jednotlivých členských příspěvků,
tak jak jsou určeny „Organizačním řádem“ SKI KLUBU:

5.3.1    Členský příspěvek je stanoven v závislosti na délce členství a věku členů takto:

            a.  člen klubu  – 200,- Kč
            b.  člen klubu starší 60 -ti let a s dobou členství delší než 10 let  – 100,- Kč
            c.  člen klubu mladší 10-ti let  – 100,- Kč
            d.  nově přijímaní členové klubu  – 500,- Kč
            e.  nově přijímaní členové klubu mladší 15 -ti let  – 200,- Kč

S pozdravem výbor SKI KLUBU

 

 >>  Hledáme provozovatele restaurace U Lanovky v Čenkovicích  <<


Pronajmeme k provozování restauraci U Lanovky umístěnou v budově „Apartmánů“ čp. 154 v centru lyžařského areálu Čenkovice – těsně u dolní stanice lanovky na Bukovou horu.
Předmětem pronájmu je:
a)     Nebytové prostory v prvním nadzemním podlaží o podlahové ploše 156 m2, sestávají se z restaurace, kuchyňky, skladu, umývárny nádobí, přístupové chodby, místnosti a šatny pro personál, WC muži, WC ženy, WC pro personál, úklidové komory, včetně vybavení, které tvoří součást nebo příslušenství těchto nebytových prostor.
b)     Nebytové prostory v prvním podzemním podlaží (suterénu) o podlahové ploše 153 m2, sestávající se z restaurace, herny, přípravny jídel a umývárnou nádobí, dvou skladu,  WC muži, WC ženy, úklidové komory, WC pro personál a zádveří včetně vybavení, které tvoří součást nebo příslušenství těchto nebytových prostor.

Požadavky pronajímatele:
Celoroční provoz restaurace zajišťující možnost stravování a občerstvení pro širokou veřejnost. Podmínkou nájemní smlouvy je také zabezpečení otevírací doby, zejména během hlavní lyžařské sezony nad rámec standardní provozní doby.  Zajistit možnost celodenního stravování pro klienty ubytované v apartmánech SKIKLUBU.  Zajistit celodenní stravování pro lyžařské kurzy a ostatní sportovní skupiny v ubytovně SKIKLUBU „Na Statku“.
Podrobnější informace na telefonu 607 953 466, nebo pište na e-mail: ruzadobroucka@seznam.cz


 

Základní lyžování   –   Úsek, kde se rodí talenti

Svaz lyžařů zastřešuje dohromady osm odborných úseků. Ty nejznámější, tedy alpské disciplíny, akrobatické lyžování, běh na lyžích, snowboardinig, severskou kombinaci a skoky na lyžích, dá dohromady nejspíš naprosto každý. Málokdo má ponětí o úseku, který nese název základní lyžování. Co je tedy jeho náplní a čím se zabývá? Úsek základního lyžování je jednou z právoplatných organizačních složek Svazu lyžařů ČR. Přesto se od ostatních úseků diametrálně liší, především tím, že pod něj nespadá žádná závodní disciplína. Cílem základního lyžování tedy není sbírání úspěchů na mezinárodních závodech, mistrovstvích světa či olympijských hrách. Důležitost základního lyžování vězí úplně v něčem jiném. V českém prostředí tvoří osvětu a propagaci lyžování ve společnosti. Vydává odborné publikace, sdružuje lyžařské školy a kluby zaměřené na výuku dětí nebo organizuje veřejné a náborové akce. Seznamuje veřejnost se základy techniky a metodiky lyžování, s přípravou výstroje a se správným chováním na horách a sjezdovkách. Stručně a jednoduše řečeno: Učí lyžovat. Základní lyžování plní funkci výuky pro klubové členy i širokou veřejnost. Do této oblasti spadají děti od tří let, ale i dospělí lyžaři bez závodních ambicí, kteří se chtějí systematicky naučit lyžovat, zdokonalit se v lyžování, případně v jiných disciplínách jako je snowboard či skialpining. Je ale také takovým podhoubím pro ostatní úseky Svazu lyžařů. Plní funkci přípravy a výchovy budoucích závodníků. To se týká výhradně klubových členů, kteří jsou pod odborným vedením připravováni v pravidelných tréninkových programech zaměřených na výuku lyžování od základních lyžařských dovedností až po zvládnutí všech typů oblouků. Instruktoři základního lyžování se však nevěnují jen dětem a dospělé veřejnosti. Jednou z hlavních aktivit je také školení nových instruktorů různých úrovní. A tady se také kruh uzavírá. Prostřednictvím takto vyškolených lyžařských odborníků a zpracovaných metodických materiálů pak základní lyžování přenáší a šíří odborné i praktické znalosti z oblasti zimních sportů dál do lyžařských klubů a široké veřejnosti.   ======================================================================================================

Co se podařilo vybudovat v Čenkovicích v roce 2017:
A.  Budova Apartmánů: 1. Nový apartmán č. I.4 pro 2 osoby + možnost přistýlky. 2. Nové moderní ubytování pro správce. 3. Nová kancelář. 4. Nová lyžárna vybavená pro každý apartmán vyhřívanými skříněmi na lyže a boty.
B. Na Statku: 1. Zcela nové sociální zařízení, (sprchové kouty, umyvadla, záchody) jak pro muže, tak i pro ženy. 2. Rekonstruovaná kuchyňka s novým vybavením. 3. Nové uchycení el. bojlerů pro ohřev teplé vody. 4. Nová úklidová místnost. 5. Nová dlažba na spojovací chodbě.

009c   SKI KLUB modernizuje ubytování v Čenkovicí­ch

OLYMPUS DIGITAL CAMERADí­ky dotaci Pardubického kraje na realizaci projektu „Oprava ubytovací­ho zaří­zení­ Čenkovice“  jsme mohli uskutečnit    modernizaci a úpravy naší­ ubytovny „Na Statku“ v Čenkovicích. V minulém roce byla provedena kompletní­ výměna starých dřevěných oken a vstupní­ch dveří­ za nová v plastovém provedení­. Tí­m došlo k výrazné úspoře spotřeby elektrické energie a zlepšení­ kultury bydlení­. V letošní­m roce po ukončení­ zimní­ sezony jsme zahájili rekonstrukci sociální­ho zaří­zení­, které v současné době dokončujeme. Zvýšil se počet sprchových koutů, umyvadel a toalet. Byly provedeny nové obklady stěn a instalováno podlahové vytápění­. Mimo tyto změny se kompletně modernizovala kuchyňˆka a její­ vybavení­. Toto vše výrazným způsobem zlepšilo podmí­nky pro hosty. Budova „Statku“, tak po dlouhé době změnila ve svém interiéru svoji podobu a vytvořila kvalitní­ podmí­nky ubytování­ pro návštěvní­ky. Budova „Statku“ poskytuje ubytování­ pro 41 osob, převážně v 5 ti lůžkových pokojí­ch. Ubytování­ je určeno zejména pro pořádání­ lyžařských kurzů škol celého regionu Pardubického kraje, pro pořádání­ soustředění­ sportovní­ch kolektivů, ale poskytuje vhodný pobyt i pro širokou sportovní­ veřejnost. Veškeré informace týkají­cí­ se ubytování­ naleznete na http://skict.cz/, pří­padně na tel. č. 602876964. Ing. Vlastislav Fiedler, předseda SKI KLUBU Česká Třebová

                              BRIGÁDA  V  ČENKOVICÍCH

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA          

  Brigády pro rok 2018 byly ukončeny.    

  Informace na tel. č. 602 416 677