Rozšířené možnosti využití pernamentek SKI KLUBU

Členové, kteří mají nárok na permanentku si letos mohou vybrat, kde chtějí lyžovat, jestli v Čenkovicích a Červené Vodě nebo na Pekláku v České Třebové.

  • možnost – Skiareál Čenkovice a Červená Voda                                                                      

  • – lanovka Třebovská Dvojka                                                                                                        – -lanovkav ČervenéVodě                                                                                                                                                                                             -vlekSvitavy                                                                                                                                                                                                               -vlek Svitavy Vigona

 

  • možnost – Peklák v České Třebové

– vlek na Pekláku

– krytý plavecký bazén

– zimní stadion

Lze si zvolit pouze jednu variantu!

Hodnota permanentky v Čenkovicích je dle odpracovaných brigádnických hodin (tak jak to bylo v minulých letech i pro důchodce)

Hodnota permanentky na Pekláku je 2.000 bodů.

Členové, kteří nemají odpracované brigádnické hodiny nebo chtějí lyžovat i v Čenkovicích a Červené Vodě i v České Třebové, si mohou přes Ski klub permanentky za zvýhodněnou cenu koupit.

Zájemci o lyžování v České Třebové se musí závazně přihlásit do 10. 1. 2016 a to na  e-mailovou adresu: cukrarnasuk@tiscali.cz